ארה בע"מ - סריקת מסמכים, ארכיון דיגיטלי ומשרד ללא נייר

 דף הבית  

 ארכיון דיגיטלי 

שרותי סריקה

  תוכנות OCR  

  סורקים   

   מצגות  

 על החברה 

שאלות נפוצות

 צור קשר  


 ERA בע"מ - פרופיל חברה

 

חברת ERA הוקמה ב-1989, על ידי אל"מ (מיל') אלי אביבי, שהקים את יחידת המחשוב הגדולה של חיל המודיעין, ופיקד עליה, והביא עימו נסיון רב וייחודי בתחום של זיהוי אוטומטי של מידע כלשהו מנייר מודפס. 
לחברת ERA התמחות רבת-שנים באירכוב ממוחשב של מגוון סוגי מסמכים, תוך זיהוי אוטומטי של סימנים (OMR) ושל טקסט חופשי המודפס במגוון שפות (OCR), כולל כתב יד בטפסים (ICR) ואף בר-קודים בקבצי תמונה, ברמת דיוק גבוהה, גם כשאיכות ההדפסה ירודה ואף בטקסטים בעייתיים המודפסים על רקעים מגוונים וצבעוניים.

ל-ERA גם התמחות ייחודית בסריקה ועיבוד של שאלונים ובחינות, אף כשאיכות הטופס ירודה, והתממשקות עם מערכות קיימות להעברת נתונים, פתרונות וציונים.

מערכות הזיהוי והמפתוח שפותחו ע"י ERA, מצטיינות באיכות זיהוי טקסט, במגוון שפות (כולל: עברית מנוקדת וכתב רש"י, שפות לטיניות, שפות קיריליות, יוונית, סינית, יפנית, קוריאנית ועוד), הגבוהה ביותר הקיימת כיום בעולם. יכולות אלה מושגות ע"י טכנולוגיית HyperOCR, המשלבת את מערכות-הזיהוי המובילות בעולם (ABBYY, NUANCE), עם מנוע זיהוי ייחודי שפותח ע"י ERA, להשגת זיהוי ייחודי, הגבוה מהרמה המושגת ע"י כל מערכת זיהוי בנפרד.
כבר ב-1994 החליטה החברה המובילה בעולם בזיהוי טקסט מודפס - Calera (ששינתה בעלות ושם, כשכיום זוהי חברת  .Nuance Inc) לשלב את תוכנת WisePage-1.0 של ERA במערכות זיהוי הטקסט שלה, תמורת תשלום תמלוגים ל-ERA עבור כל עותק שמכרה בעולם.

במסגרת נסיונה בארכוב דיגיטלי – מציעה החברה גם ביצוע פרויקטי "TURN-KEY" באתר-הלקוח (אספקת כל הציוד, התוכנה, כוח-אדם וניהול הפרויקט), כשלצורך זה פותחה גם מתודולוגיה ותוכנה לבקרת-איכות על כל שלב בתהליך הארכוב. בשיטה זו בוצע ע"י ERA בשנת 2009 - פרויקט גדול מאד בחברת "טבע", במשך כחצי שנה, בשלושה אתרים במקביל, בו נסרקו ומופתחו אוטומטית מיליוני מסמכים, תוך עמידה בדרישות מחמירות של הליטיגציה המשפטית בארה"ב , כשבין השאר נדרש לסרוק גם את צילומי המיכל/קרטון/קלסר/ניילון (פנים, אחור וצדדים) בו כל מסמך נמצא.


יישומים פופולריים בתוכנות ERA

סריקה ובנייה אוטומטית של ארכיון לחשבוניות ולתעודות משלוח חתומות, תיקי לקוחות/פרוייקטים, חוזים חתומים, סריקת בחינות ושאלונים (גם בחינות לא אמריקאיות!), ותיוקם האוטומטי בתיקיות הסטודנטים.

ארכיון שניתן לחפש בו לפי כל מילה בטקסט החופשי; הפקה מחודשת של ספרי-קודש הכוללים גם רש"י וניקוד.

כמו כן, מוצעות ע"י ERA המערכות המובילות בעולם לתרגום אוטומטי של טקסטים ממיגוון שפות, באופן שלאחר זיהוי אוטומטי של טקסט בשפה כלשהי - ניתן יהא לבצע תרגומו האוטומטי לשפה אחרת.

לרשימת לקוחות לחץ כאן.

לצפיה במצגות להדגמת התוכנות השונות ויישומיהן לחץ כאן. 

ENGLISH  |  עמוד הבית |  צרו קשר  |  מצגות  |  שאלות נפוצות   |  שרותי סריקה  |  ארכיון דיגיטלי  |  OCR  |  עמוד הבית  |  סורקים |   לקוחות   

ארה (אנהנסד רקוגנישן אלגוריתמס) בע"מ התע"ש 14, כפר סבא,   טל:  077-7878322 ,   פקס: 03-5175124,   דוא"ל: era@picturetranslation.co.il