ארה בע"מ - סריקת מסמכים, ארכיון דיגיטלי ומשרד ללא נייר

 דף הבית  

 ארכיון דיגיטלי 

שרותי סריקה

  תוכנות OCR  

  סורקים   

   מצגות  

 על החברה 

שאלות נפוצות

 צור קשר  


WisePage - ארכיון דיגיטלי מתעודות משלוח ומסמכי הנה"ח


תוכנת WisePage  יוצרת בקלות וללא מאמץ אנושי ארכיון דיגיטלי אוטומטי מכל סוגי המסמכים.
אחד היישומים הפופולאריים ביותר הינו המודול הייחודי לתיוק דיגיטלי אוטומטי של תעודות משלוח חתומות, חשבוניות מס, הפקדות מס ושאר מסמכי הנהלת-חשבונות.

המערכת יוצרת ארכיון דיגיטלי ברמת ודאות בזיהוי של 100%!!! גם כשאין ברקוד על התעודה.

כל תעודה נסרקת, מספרה ומספר הלקוח/ספק המודפסים על התעודה מזוהים אוטומטית, והמערכת פותחת לכל לקוח תיקייה, ושומרת בה את כל התעודות השייכות לו.
בסיום כל סריקה מנפקת המערכת דו"ח חסרים, המדווח אילו תעודות נסרקו, ואילו תעודות חסרות ברצף.

התוצאה הסופית הינה ארכיון דיגיטלי מקיף, שכל תעודה בו ניתנת לחיפוש מכל עמדה מורשית וממערכות הנהלת-החשבונות או ה-ERP הקיימות, כגון: פריוריטי, SAP, פיננסית, במעלה, חשבשבת ועוד.קיימת.


ארכיון ממוחשב אוטומטי - ארכוב קל ופשוט לארכיון PDF בר-אחזור, הפותר  את הצורך בתיוק ידני לחץ לצפיה במצגת ארכיון להנהלת-חשבונות.

לתאום פגישה והדגמה אישית: 077-7878322

המערכת בנויה לשמש ארכיון למשרד מקומי, או ברשת ארגונית מקיפה, לכל החברה, ומסוגלת לקלוט מסמכים ממגוון עמדות, כולל כאלה שאינן מקושרות זו לזו באמצעות שרת, לדוגמא משרדים בקומות שונות, במחסן, או במקומות שונים בארץ.

 

מאפייני המערכת העיקריים:

  1. תפעול בקליק – הפעלה בלחיצת כפתור, ויצירה אוטומטית של ארכיון דיגיטלי.
  2. אופציה לזיהוי אוטומטי של שדות ספציפיים, כגון: מספר תעודה, שם לקוח, מספר ספק וכדומה, הן בברקוד והן לא בברקוד!
  3. אפשרות לתיוק דיגיטלי של מסמכים שונים מעמדות שונות באותו הארגון. למשל: עמדה שתסרוק תעודות העברה בין מחסנים, עמדה שתסרקו הפקדות, עמדה שתסרקו חשבוניות מס מרכזות ותעודות משלוח וכדומה.
  4. עיבוד מרכזי של קלט ממספר לא-מוגבל של עמדות ברשת: מצרכנים שונים ברשת, מסורקים שונים, פקסים וכד', ויצירה של ארכיון מרכזי, תלוי הרשאות.


  5. אופציה להוסיף את הארכיון לתוך מערכות ה-ERP הקיימות ולחפש מתוכן.
  6. משלוח אוטומטי מסמכים שעובדו גם בדוא"ל, לנמענים שהוגדרו מראש.
  7. אופציה לגיבוי אוטומטי של כל מסמך באתר מוגן ומוצפן באינטרנט, באופן שבמקרי קטסטרופה באתר הלקוח – כל ארכיון-המסמכים ניתן לשיחזור במהירות.
  8. פעולה אוטומטית ברקע, כמוניטור הפועל כל הזמן ללא התערבות מפעיל. כל מסמכי הקלט ממופתחים אוטומטית עפ"י כל מילות המפתח המאותרות בהם,  ליצירת ארכיון בר- איחזור.
  9. מודול בדיקת חסרים ברצף, המדווח על כל תעודה שנסרקה וכל תעודה חסרה.

ENGLISH  |  עמוד הבית |  צרו קשר  |  מצגות  |  שאלות נפוצות   |  שרותי סריקה  |  ארכיון דיגיטלי  |  OCR  |  עמוד הבית  |  סורקים |   לקוחות   

ארה (אנהנסד רקוגנישן אלגוריתמס) בע"מ התע"ש 14, כפר סבא,   טל:  077-7878322 ,   פקס: 03-5175124,   דוא"ל: era@picturetranslation.co.il