ארה בע"מ - סריקת מסמכים, ארכיון דיגיטלי ומשרד ללא נייר

 דף הבית  

 ארכיון דיגיטלי 

שרותי סריקה

  תוכנות OCR  

  סורקים   

   מצגות  

 על החברה 

שאלות נפוצות

 צור קשר  

 

WisePage-Enterprise - ארכיון דיגיטאלי וניהול מסמכים לארגונים

תוכנת WisePage  מאפשרת בקלות מעבר לניהול משרד ללא נייר, לנהל את מסמכי הארגון על כל סוגיהם בקלות ובנוחות, ואפשר אחזור מידע בשניות בקליק של עכבר.

המערכת מאפשרת פתיחת מסמכי אופיס וניהול ידע, סריקה חכמה של מסמכים, זיהוי תוכן המסמך ושליפה אוטומטית של נתונים ממנו: מספר תעודת-זהות, מספר תעודת-משלוח, שם ספק, תוצאות בדיקת מעבדה, רשימוני יצוא וכדומה, כולל במסמכים ללא ברקודים ובמדפסות סיכות!

WisePage מאפשרת לחפש גם מתוך מערכות הלקוח: סאפ, חשבשבת, פריוריטי, עודכנית, קומיט וכד'.


ארכיון ממוחשב אוטומטי - ארכוב קל ופשוט לארכיון PDF בר-אחזור, הפותר את הצורך בתיוק ידני
  לחץ לצפיה במצגת ארכיון לארגונים.

 לחץ להורדת דף מוצר.

לתאום פגישה והדגמה אישית: 077-7878322

המערכת בנויה לשמש ארכיון ארגוני מקיף, ומסוגלת לקלוט מסמכים ממגוון עמדות, כולל כאלה שאינן מקושרות זו לזו באמצעות שרת, ואף במקומות שונים בעולם. המערכת אוספת בזמן אמת את הקלט מסורקים, פקסים, מצלמות דיגיטליות, מסמכי אופיס, מיילים וכד', ומחזירה אותם למחשבי הלקוח כשהם ממופתחים, מאורכבים ומתוייקים דיגיטלית לפי כל הפרמטרים שהוגדרו מראש.

 


מאפייני המערכת העיקריים:

 1. תפעול בקליק – הפעלה בלחיצת כפתור, ויצירה אוטומטית של ארכיון דיגיטלי.
 2. אופציה לזיהוי אוטומטי גם של ברקודים המופיעים במיקום כלשהו במסמכי הקלט.
 3. אפשרות גם לתיוק ולמיפתוח ידני, בנוסף למיפתוח האוטומטי, ואפשרות להקליד לאיזו תיקייה לנתב את המסמך, מה נושא המסמך ומהן מילות המפתח הרצויות לאיחזור.
 4. עיבוד מרכזי של קלט ממספר לא-מוגבל של עמדות ברשת: מצרכנים שונים ברשת, מסורקים שונים, פקסים וכד'.
 5. אופציה לעיבוד אוטומטי כל מסמך המגיע לכתובות דוא"ל ספציפיות. ניתן לנתב אוטומטית, לתיקיות מוגדרות מראש, מסמכים המצורפים לדוא"ל הממוען לכתובות המוגדרות מראש.
 6. אופציה לשלוח אוטומטית מסמכים שעובדו גם בדוא"ל, לנמענים שהוגדרו מראש.
 7. אופציה לגיבוי אוטומטי של כל מסמך באתר מוגן ומוצפן באינטרנט, באופן שבמקרי קטסטרופה באתר הלקוח – כל ארכיון-המסמכים ניתן לשיחזור במהירות.
 8. פעולה אוטומטית ברקע, כמוניטור הפועל כל הזמן ללא התערבות מפעיל. כל מסמכי הקלט ממופתחים אוטומטית עפ"י כל מילות המפתח המאותרות בהם,  ליצירת ארכיון בר- איחזור.
 9. בדיקות רצף במספרי התעודות, ואיתור חסרים אוטומטי.
 10. הטבעה דיגיטלית של חותמות כגון "נתקבל" או "דואר יוצא" על המסמכים הדיגיטלים ללא הדפסתם, כולל שעה ותאריך מדוייקים, באופן אוטומטי.

לגרסת התוכנה להנהלת-חשבונות - לחץ כאן;      לגרסת התוכנה לתיוק תיקים - לחץ כאן;       לגרסת התוכנה לעורכי-דין - לחץ כאן


ENGLISH  |  עמוד הבית |  צרו קשר  |  מצגות  |  שאלות נפוצות   |  שרותי סריקה  |  ארכיון דיגיטלי  |  OCR  |  עמוד הבית  |  סורקים |   לקוחות   

ארה (אנהנסד רקוגנישן אלגוריתמס) בע"מ התע"ש 14, כפר סבא,   טל:  077-7878322 ,   פקס: 03-5175124,   דוא"ל: era@picturetranslation.co.il